Hizmetlerimiz

Kurumsal İletişim

Kurumsal imajınızı ve itibarınızı güçlendirmek için stratejik iletişim planlarından oluşan, kurumsal faaliyetlerinizi ön plana çıkaran iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Etkinlik Yönetimi

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile iş planınıza ve hedeflerinize en uygun çözümleri geliştirirken, mükemmelliyetçi yaklaşımımızla paydaşlarınız nezdinde kurum kimliğinizi yansıtan, en doğru ve en etkileyici uygulamaları hayata geçiriyoruz.

Medya İletişimi

Temsil ettiğimiz markaların ürün ve hizmetlerini tanıtmak, sektörde bilinirliklerini arttırmak ve kurumsal faaliyetleri hakkında kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla medya kanallarını en etkin şekilde kullanıyoruz.

Sosyal Medya İletişimi

Marka bilinirliğini ve etkileşimini arttırmak için, güncel trendleri takip eden içerikler üreterek, yaratıcılık ve teknolojiyi birleştiren çözümlerle sosyal medya hesaplarınızda partnerlerimizle birlikte yenilikçi kurum hikayeleri yaratıyoruz.

Proje Geliştirme & Yönetimi

Etkin bir iletişim partneri olarak, pazarlama ve tanıtım stratejinize katkıda bulunacak her türlü ihtiyaçlarınıza yönelik, kurumsal itibarınızı ve iş hedeflerinizi gözeten çözümler geliştiriyor ve uyguluyoruz.

Kriz İletişimi

Özellikle içinde bulunduğumuz dijital çağda markaların en çok konuştuğu unsurlardan biri haline gelen kriz iletişimi için, olası bir kriz anında markanızın algı ve itibarını zedeleyebilecek mekanizmaları öngörerek belli bir iletişim planı dahilinde bu mekanizmaları devre dışı bırakacak prosedürleri uyguluyoruz.