pernod

PERNOD RİCARD İLE İLGİLİ HABERLER

Nutella, “O da Senin Gibi Benzersiz” kampanyasıyla 2 milyon adet benzersiz tasarıma sahip kavanoz hazırladı…

Nutella farklılığa ve benzersiz olmaya verdiği değeri vurguladığı “O da Senin Gibi Benzersiz” kampanyası ile sevenlerine her birisinin ne kadar benzersiz olduğu mesajını verirken, onları özel tasarım kavanozları alarak bu kutlamaya katılmaya davet ediyor.

Sel Sanayi gıda jelatini SelJel’i tanıttı

Tezman Holding şirketlerinden Sel Sanayi, ürettiği SelJel gıda jelatinini Sedef İybar ile Morini’de gerçekleştirdiği çay saatinde tanıttı. SelJel’li tarif videolarına SelJel web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

CANTO 21’in “Enchanted Objects”i şimdi Londra’da

CANTO 21 Mimarlık’ın iç mimaride fark yaratan koleksiyonu Londra’nın gözde lüks ürünler mağazası “ConSept”te satışa sunuldu.

Deli Dane Nitelikli Zeytinyağı

Memecik zeytinlerinden erken hasatla elde edilen Deli Dane’nin nitelikli zeytinyağı, zeytinden elde edilebilecek faydayı mümkün olan en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Kiss the Frog’un müzikleri her yerde sizinle…

Rumelihisarı’nın “seafood brasserie”si Kiss the Frog, sevilen müziklerini çeşitli aplikasyonlar vasıtasıyla meraklısına sunuyor.

Fröbel Anaokulu yeni yıl partisi

Almanya’nın önde gelen enstitüleri ile ortak çalışan ve “Her çocuk bir bireydir ve saygındır” inancıyla İstanbullu çocukları bünyesinde ağırlayan Fröbel Anaokulu’nda maskeli - kostümlü bir yeni yıl partisi düzenlendi.

Daniel Germani’den the Chaos Console

Mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzey üretim ve dağıtımında dünyanın önde gelen firması Cosentino Group, mimar ve tasarımcı Daniel Germani ile bir işbirliği gerçekleştirdi.

Cosentino Group Manhattan’a açtığı showroom ile New York’u fethetti

İspanyol firmanın New York'ta açtığı “Cosentino City” mağazası Amerika’daki ilk örneği olması özelliğiyle Cosentino’nun bu ülkedeki mevcut varlığını güçlendiriyor.

Türkiye’nin 100 ünlü ve başarılı ismi Er-Do-Der kitabında buluşuyor

Erken doğan bebeklerin, diğer bebeklerle  eşit şartlarda hayata tutunmalarını Sağlamak Amacıyla kurulan Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği (Er-Do-Der)  yeni bir projeye imza atıyor.

Erken Çocuk Eğitiminin Uzmanı Fröbel Anaokulu İstanbul’da!

Almanya’nın önde gelen üniversite ve enstitüleri ile ortak çalışan Fröbel Anaokulu, bilimsel formüllerle şekillendirdiği eğitim vizyonunu şimdi de İstanbullu çocukların ve anne-babaların hizmetine sunuyor.