Haberler

Fröbel Anaokulu yeni yıl partisi

Almanya’nın önde gelen enstitüleri ile ortak çalışan ve “Her çocuk bir bireydir ve saygındır” inancıyla İstanbullu çocukları bünyesinde ağırlayan Fröbel Anaokulu’nda maskeli - kostümlü bir yeni yıl partisi düzenlendi.

Daniel Germani’den the Chaos Console

Mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzey üretim ve dağıtımında dünyanın önde gelen firması Cosentino Group, mimar ve tasarımcı Daniel Germani ile bir işbirliği gerçekleştirdi.

Cosentino Group Manhattan’a açtığı showroom ile New York’u fethetti

İspanyol firmanın New York'ta açtığı “Cosentino City” mağazası Amerika’daki ilk örneği olması özelliğiyle Cosentino’nun bu ülkedeki mevcut varlığını güçlendiriyor.

Türkiye’nin 100 ünlü ve başarılı ismi Er-Do-Der kitabında buluşuyor

Erken doğan bebeklerin, diğer bebeklerle  eşit şartlarda hayata tutunmalarını Sağlamak Amacıyla kurulan Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği (Er-Do-Der)  yeni bir projeye imza atıyor.

Erken Çocuk Eğitiminin Uzmanı Fröbel Anaokulu İstanbul’da!

Almanya’nın önde gelen üniversite ve enstitüleri ile ortak çalışan Fröbel Anaokulu, bilimsel formüllerle şekillendirdiği eğitim vizyonunu şimdi de İstanbullu çocukların ve anne-babaların hizmetine sunuyor.

iki design group Avrupa Mimarlık ödüllerinde dokuz ödül alarak rekor kırdı!

Şimdiye kadar aldığı ödüllerle gerek Türkiye, gerek Avrupa’da tanınmış mimarlık şirketleri arasına giren iki design group, European Property Awards’tan yine ödülle döndü. Murat Kader ve ekibi aldıkları dokuz ödülle geceye damgasını vurdu.

Telesure Sigorta ve Koalay.com Türkiye’deki ilk yılını değerlendirdi

Dünya genelinde 4 milyar TL’lik işlem yapan ve Türkiye’de birinci yılını tamamlayan Telesure Sigorta, yaptığı basın toplantısı ile Türkiye’deki ilk yılını değerlendirdi.

Cosentino Group 2015 Milan Expo’da İspanyol Pavyonuna destek veriyor

Cosentino Fermín Vázquez'e ait b720 studio tarafından tasarlanan İspanyol Pavyonunun inşası ve malzeme sağlanması konusunda destekçi oldu.