Haberler

CANTO 21’in “Enchanted Objects”i şimdi Londra’da

CANTO 21 Mimarlık’ın iç mimaride fark yaratan koleksiyonu Londra’nın gözde lüks ürünler mağazası “ConSept”te satışa sunuldu.

Deli Dane Nitelikli Zeytinyağı

Memecik zeytinlerinden erken hasatla elde edilen Deli Dane’nin nitelikli zeytinyağı, zeytinden elde edilebilecek faydayı mümkün olan en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Kiss the Frog’un müzikleri her yerde sizinle…

Rumelihisarı’nın “seafood brasserie”si Kiss the Frog, sevilen müziklerini çeşitli aplikasyonlar vasıtasıyla meraklısına sunuyor.

iki design group Avrupa Mimarlık ödüllerinde dokuz ödül alarak rekor kırdı!

Şimdiye kadar aldığı ödüllerle gerek Türkiye, gerek Avrupa’da tanınmış mimarlık şirketleri arasına giren iki design group, European Property Awards’tan yine ödülle döndü. Murat Kader ve ekibi aldıkları dokuz ödülle geceye damgasını vurdu.

Telesure Sigorta ve Koalay.com Türkiye’deki ilk yılını değerlendirdi

Dünya genelinde 4 milyar TL’lik işlem yapan ve Türkiye’de birinci yılını tamamlayan Telesure Sigorta, yaptığı basın toplantısı ile Türkiye’deki ilk yılını değerlendirdi.

Cosentino Group 2015 Milan Expo’da İspanyol Pavyonuna destek veriyor

Cosentino Fermín Vázquez'e ait b720 studio tarafından tasarlanan İspanyol Pavyonunun inşası ve malzeme sağlanması konusunda destekçi oldu.

Sydney’den Sepia Restaurant Silestone® sponsorluğundaki “Takip Edilmesi Gereken Ödülü”ne layık görüldü

Dünyanın önde gelen kuvars yüzey markası Silestone® sponsorluğundaki Dünyanın En İyi 50 Restoranı 2015 kapsamında “Takip Edilmesi Gereken Ödülü”nün sahibi şef Martin Benn yönetimindeki Sepia Restaurant (Avustralya) oldu.

Ege’nin güneş bahçesi Çeşme Marge’de yaz coşkusu

Düzenlediği davet ve partilerle Çeşme’nin son gözdesi olan Marge’de yaz coşkusu başladı. 150 yıllık taş bir konakta hizmet veren Marge Hotel, tarihin romantik dokusunu, bugünün konforu ve şıklığıyla buluşturuyor.

Dışarıda ve içeride çağdaş heykel

OVERTHOSE ve Alan İstanbul yaz boyunca devam edecek çağdaş heykel sergisi “SAKLI”’yı sunmaktan mutluluk duyar!