Etkinlikler

Overthose Saklı Sergisi

Türkiye’de ilk defa hem iç mekan hem de dış mekanı kullanan galeri sergisini yaz boyunca OVERTHOSE Nişantaşı’nda ziyaret edebilirsiniz...

Çanta tasarımında sanatsal boyut SACT yeni mağazaları ile Nişantaşı’nda

Özgün tasarımlarıyla öne çıkan SACT markasının kurucusu ve çanta tasarımcısı Semiha Turhan, Nişantaşı’nda açtığı mağaza ile moda ve tasarım alanına yeni bir soluk kazandırdı. Egzotik deri, krokodil ve piton çantalar özel el dikişi ve tek olarak üretiliyor. Sonsuzluk, bereket, uzun ömür ve aşk dilekleriyle tasarlanan çantalar yüksek kalitenin ve şıklığın yeni temsilcisi…

Mücevher ve çanta tasarımında yeni birliktelik

Kişiye özel ve özgün tasarımlarıyla öne çıkan ünlü mücevher tasarımcısı Dilara Karabay ile SACT markasının kurucusu ve çanta tasarımcısı Semiha Turhan, Nişantaşı’nda açtıkları mağaza ile moda ve tasarım alanında bir yeniliğe imza attılar.

Maia İstanbul, 2015 yaz koleksiyonunu özel bir davetle tanıttı

Naomi Campbell, Hülya Avşar, Şebnem Çapa ve Serenay Sarıkaya gibi isimlerin de kullandığı Maia İstanbul’un yeni modelleri 8 Nisan’da Nişantaşı Overthose Sanat Merkez’inde düzenlenen özel bir davetle tanıtıldı.

Muhabbetin Magması

Magma dergisinin yazı işleri çalışanları, fotoğrafçıları ve yazarları, her sayıda derginin sağ sayfalarını dolduran reklamcılarla BPR Guest House'da buluştu.

The Address Residence, İstanbul’a merhaba diyor!

Çamlıca’daki Emaar Square projesinin en görkemli binası The Address Residence İstanbul, yapılan lansmanla basına tanıtıldı.

Yüz Yüze %100 Sohbet

Hakan Günday 12 Şubat'ta saat 19.00 - 21.00 arasında BPR Guest House'ta okuyucularıyla buluşuyor.

‘Intentional Overdose’ sergisi Nişantaşı’nda

Nişantaşı’nın yeni kültür-sanat ve etkinlik mekanı OVERTHOSE, ALAN İstanbul ile birlikte düzenlediği “INTENTIONAL OVERDOSE” sergisine ev sahipliği yapıyor.

Çeşme Marge Hotel’de keyifli kış daveti

Çeşme’nin yaz eğlencesini kış aylarında da sürdürmeye kararlı olan Marge Hotel, verdiği davetle konuklarına lezzet ve keyif dolu bir haftasonu tatili sundu. İzmir cemiyet hayatının tanınmış simaların katıldığı davette, konuklar ünlü şef Arda Türkmen’in birbirinden nefis yemekleriyle unutulmaz bir lezzet şöleni yaşadılar.

  • 1
  • 2