COSENTINO

Daniel Germani’den the Chaos Console

Mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzey üretim ve dağıtımında dünyanın önde gelen firması Cosentino Group, mimar ve tasarımcı Daniel Germani ile bir işbirliği gerçekleştirdi.

Cosentino Group Manhattan’a açtığı showroom ile New York’u fethetti

İspanyol firmanın New York'ta açtığı “Cosentino City” mağazası Amerika’daki ilk örneği olması özelliğiyle Cosentino’nun bu ülkedeki mevcut varlığını güçlendiriyor.

Cosentino Group 2015 Milan Expo’da İspanyol Pavyonuna destek veriyor

Cosentino Fermín Vázquez'e ait b720 studio tarafından tasarlanan İspanyol Pavyonunun inşası ve malzeme sağlanması konusunda destekçi oldu.

Sydney’den Sepia Restaurant Silestone® sponsorluğundaki “Takip Edilmesi Gereken Ödülü”ne layık görüldü

Dünyanın önde gelen kuvars yüzey markası Silestone® sponsorluğundaki Dünyanın En İyi 50 Restoranı 2015 kapsamında “Takip Edilmesi Gereken Ödülü”nün sahibi şef Martin Benn yönetimindeki Sepia Restaurant (Avustralya) oldu.

Cosentino Group ünlü tenisçi Rafa Nadal ile işbirliği anlaşması yaptı

Mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzey üretim ve dağıtımında dünyanın önde gelen çokuluslu firması, tüm zamanların en başarılı İspanyol sporcusu olarak anılan ünlü tenisçi ile reklam ve tanıtım faaliyetleri için işbirliği yaptı.

Cosentino’dan, Steffen Kehrle imzalı bir proje

Dev plakalarla hazırlanan etkileyici bir yapı olan ev, ultra ince yapıya sahip Dekton yüzey uygulaması ile eşsiz bir deneyim sunuyor.

Cosentino Grup Türkiye ofisini açtı

Doğal taş ile yenilikçi yüzeyler üretiminde dünyanın önde gelen firması Cosentino Grup Türkiye ofisini açtı.