Dual enerji teknolojisi ile selülitlere Elveda

Yeni çağın teknolojik harikalarından VelaShape III, yağları yakıyor, sıkılıştırıyor ve vücudu şekillendiriyor.  Plajdan önce 90 dakika yeterli. Hızlandırılmış tek doz ile elveda selülit, merhaba sıkı ve parlak yaz.

VelaShape III bölgesel incelme ve selülit tedavisinde mucizeye yakın sonuçlar yaratan yeni jenerasyon bir estetik uygulaması.  Mucizesi dört sistemin bir arada kullanılmasından kaynaklanıyor. Radyo Frekans  + Kızıl Ötesi Işık + Vakum ve Masaj aynı anda, birlikte uygulanıyor.  Sahip olduğu teknolojik donanımla zamanı dört kez hızlandıran VelaShape III, etkiyi de aynı oranda artırıyor ve çok hızlı sonuçlar yaratıyor. Tek seansta dört farklı uygulama birarada olduğu için yağları yakıyor, sıkılaştırıyor ve vücudu şekillendiriyor.

VelaShape tedavisinin etkinliği ve güvenilirliği çok merkezli klinik çalışmalarla, dünya çapında 5 milyondan fazla kişi üzerinde yapılan uygulamalar sonucunda, karın bölgesinde 2 cm’den fazla incelme sağlandığı ispatlandı.

VelaShape III için yazdan önce 90 dakika yeterli. Hızlandırılmış tek doz ile elveda selülit, merhaba sıkı ve parlak yaz.