Lisya Beauty, güzellikte son teknolojinin kapılarını açtı

Eugene Delacroix’nun; “Güzel hep güzeldir, zamanın önemi yoktur” felsefesiyle yola çıkan Lisya Beauty,  kapılarını açtı.

12 Mayıs 2014 – Uzun araştırmalar sonrasında oluşturduğu uzman kadrosu ile en son teknolojiyi hijyenik ortamla bütünleştiren Lisya Beauty, 12 Mayıs Pazartesi güzellik sektörüne güçlü bir giriş yaptı. Bebek Yokuşu’nun sonunda, tarihi bir binada yer alan merkezin kurucuları, Selda Tahincioğlu Özkök ve Alin Arslan, Lisya Beauty’yi güzellik ve estetikte çağın son yenilikleri ile donatırken, konuklarını lüks, konfor ve sanatsal inceliklerle bezeli bir atmosferde ağırlıyor.

Lisya Beauty’de bölgesel incelmeden selülit tedavisine, sıkılaşmadan ödem atmaya, cilt gençleştirmeden leke tedavisine, saç bakımından gözaltı kırışıklıklarına kadar pek çok konuda hizmet veriliyor. Merkezde yapılan tüm uygulamalarda, yeniçağın son teknolojik cihazları ile Hollywood starlarının kullandığı ve nano teknoloji ile üretilen bakım ürünleri kullanılıyor.

Güzellikte yeni çağı başlatan teknolojik donanıma sahip olan Lisya Beautyin tüm cihazları FDA onaylı ve CE belgesine sahip. Kullanılan ürünler ise bitkisel içerikli olup, dermokozmetik yapıda hazırlanmış, antiaging ürünler. Tüm bunlarla birlikte, başta doğru tanı olmak üzere, kişiye özel ürün kullanılması, Lisya Beauty’nin bakım ve tedavi sonuçlarında yüksek başarı sağlıyor.

12 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşen açılışta, cemiyet hayatının tanınan simaları da katıldı.