Fröbel Anaokulu yeni yıl partisi

Almanya’nın önde gelen enstitüleri ile ortak çalışan ve “Her çocuk bir bireydir ve saygındır” inancıyla İstanbullu çocukları bünyesinde ağırlayan Fröbel Anaokulu’nda maskeli - kostümlü bir yeni yıl partisi düzenlendi.

25.12.2015 – Almanya’nın önde gelen enstitüleri ile ortak çalışan ve “Her çocuk bir bireydir ve saygındır” inancıyla İstanbullu çocukları bünyesinde ağırlayan Fröbel Anaokulu’nda maskeli – kostümlü bir yeni yıl partisi düzenlendi. Çocukların anne babalarıyla birlikte şarkılar söyleyip danslar ettiği bu eğlenceli partide, Tuğba Ünsal ve Mirgün Cabas çifti Fröbel Anaokulu’nda eğitim gören çocuklarıyla birlikte şarkılara eşlik edip, birlikte dans etmenin keyfini yaşadılar. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisindeki Gölge Hatun karakteriyle dikkatleri üzerine çeken İngiliz caz şarkıcısı Sahsa Perera da bu renkli partide çocuğu ile birlikte doyasıya eğlendi.

Finlandiya eğitim sisteminin temelini oluşturan, Almanya’dan Avustralya’ya yayılmış 150’nin üzerinde anaokulunda, 12 bin çocuğun bakımı ve eğitimini sağlayan Fröbel Anaokulu’nun İstanbul merkezinde düzenlenen parti için, çocuklar günlerce önceden hazırlandılar. Üç dilde eğitim veren ve çocukların yaratıcılığını ortaya çıkarmayı hedefleyen Fröbel Anaokulu’nun yılbaşı ağacının ve parti mekanının tüm ışıltılı süslerini çocuklar kendi elleriyle hazırladılar. Taktıkları renkli pullu maskeler de yine çocukların kendi eseri.

Aktif, araştırıcı, hayal gücü ve iletişimi güçlü çocuklar yetiştirme konusunda, dünyanın seçkin merkezleri arasında yer alan Fröbel Anaokulu İstanbul’da düzenlenen yılbaşı partisinde, çocuklar yeni yıl hediyelerini Noel Baba’nın elinden alırken, aileleriyle birlikte eğlendikleri unutulmaz bir gün yaşadılar.

Fröbel İstanbul : http://tr.frobelistanbul.com