Ege’nin güneş bahçesi Çeşme Marge’de yaz coşkusu

Düzenlediği davet ve partilerle Çeşme’nin son gözdesi olan Marge’de yaz coşkusu başladı. 150 yıllık taş bir konakta hizmet veren Marge Hotel, tarihin romantik dokusunu, bugünün konforu ve şıklığıyla buluşturuyor.

Çocukluk arkadaşı üç arkadaşın hayallerini gerçekleştirmek için kurduğu Marge Hotel, Çeşme’nin yeni gözde adresi olmayı başardı. Marge’nin kurucu ortakları olan Yiğit Ünal, Mesut Şener ve Umut Turgut ise daha şimdiden turizm sektörünün geç ve başarılı temsilcileri arasında anılmaya başladı.

Tarihi bir taş konakta hizmet veren Marge Hotel, konuklarına romantik olduğu kadar keyifli ve eğlenceli bir zaman yolculuğuna çıkarıyor. Aynı avluya bakan iki farklı yapı ve iki farklı konsept… Geleneksel Çeşme evlerinin ruhu, bugünün lüks ayrıntıları ile bütünleşirken, eşsiz antika parçalar tarihin zarafetini bugüne taşıyor. Marge Hotel’in vintage suit odaları, ev konforunu özenli servisi ve nefis lezzetleri ile konuklarına unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.

Marge Hotel’in egzotik avlusu, tatilinizi keyif, huzur ve mutlulukla doldurmanız için tasarlandı. Ege’nin güneş bahçesi olarak da tanımlanan Marge’nin avlusunda büyük bir yüzme havuzu var. İsterseniz güne havuzda yüzerek başlayabilir, isterseniz havuz başında gazete ve kitabınızı okuyarak dinlenebilirsiniz. Ege’nin bereketli doğasından gelen eşsiz lezzetler gün boyu size eşlik etmeye hazır.

Marge Hotel’in avlusu geceleri şölen masasına dönüşüyor. 120 kişi kapasiteli mekan, bölgenin lüks, kalite, lezzet ve afiyet adresi… Ege’nin mezelerini yeniden yorumlayan şefler kekik ve lavanta gibi doğal otlarla lezzette sınır tanımazken, yemek saatlerini unutulmaz bir lezzet deneyimine dönüştürüyorlar. İster dostlarla eğlencenin tadına varın, isterseniz yıldızların altında romantizmin doruklarına çıkın. Seçim size kalmış.

Marge Hotel’in 400 metrekarelik bir alana kurulan spa’sı ise bölgenin en iyilerinden biri. Konforlu masaj odaları, şifalı Ilıca suyu ile doldurulmuş havuzu ile tatilinizi keyif zamanlarına dönüştürüyor. Ortasında barı bulunan, 20 kişilik jakuzi ise yaz partileri için eğlenceli bir alternatif sunuyor.

Alaçata’nın kalabalığından uzak, sıradan butik otellerden ferah ve konforlu olması, Marge Hotel’in tercih edilmesi için yeterli. Üstelik deniz havası, mükemmel servisi, deneyimli personeli ve kusursuz bir hizmet kalitesi var. Tatillerinde şıklık, konfor ve lüksten ödün vermek istemeyenler, Çeşme Marge Hotel’de aradıkları her şeyi bulacaklar.

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir