DK Design Nişantaşı’nda

Ev dekorasyonunda dünyanın en seçkin markaları arasında yer alan Osborne & little, Mathew Williamson, Nina Campbell, O&L ve Lorca’nın 2015 ilkbahar – yaz koleksiyonları DK Design Nişantaşı’nda beğenilere sunuldu.

14 Nisan 2015 –  Ev dekorasyonunda dünyanın en seçkin markaları arasında yer alan Osborne & little, Mathew Williamson, Nina Campbell, O&L ve Lorca’nın 2015 ilkbahar – yaz koleksiyonları DK Design Nişantaşı’nda beğenilere sunuldu. Doğal doku, sanatsal tasarımlar ve detaylarda bütünlük anlayışı ile ev dekorasyonuna yüksek boyut getiren bu ünlü markalar, ilkbahar – yaz koleksiyonları ile mekanları doğanın egzotik zenginlikleriyle giydiriyor.

DK Design, dünyanın en seçkin dekorasyon markalarının 2015 koleksiyonlarını, Nişantaşı’ndaki mağazasında, bir arada sunuyor. DK Design’da yer alan  Osborne & Little, Nina Campbell, O&L ve Lorca’nın ilkbahar – yaz koleksiyonları, okyanus kıyılarından yağmur ormanlarına ve hatta Afrika savanlarına uzanan egzotik bir rüzgar estirmeye hazır.

Ünlü moda tasarımcısı Matthew Williamson’ın Osborne & Little için hazırladığı 2015 koleksiyonu, duvar kağıdı – kumaş kombinleri ile Kral 8. Henry döneminin modasını modern bir anlayışla yeniden yorumluyor. Mavi tonların ağırlıkta olduğu koleksiyondaki şal desenleri ve dalga formları, sahillerin ferahlığını evlere taşırken, Chagall’ın masalsı bahçelerini andıran çiçek motifleri ve naif Japon resminin pastoral desenleri Osborne & Little’ın ilkbahar – yaz koleksiyonunda öne çıkan detaylar arasında…

İngiliz asillerinin tercihi olan Nina Campbell ve ipek – koton dokusu ile seçkin dekorasyon markaları arasında yer alan Lorca da,  2015 koleksiyonlarında,  yeşiller, pembeler, kırmızılar, safran sarıları, eflatun ve morlar başrolde. Doğanın tüm canlı renkleri ve egzotik desenleri, jaluzi, perde, koltuk, puf, ve duvar kağıdı kombinasyonları ile evlere Afrika güneşinin sıcaklığını ve yağmur ormanlarının derinliğini taşıyor.

Siyah – beyaz zıtlığının yarattığı ahenk ise pirinç sehpa ve abajurlarla tamamlanarak evlerde sinematografik bir atmosfer yaratıyor.

Doğanın egzotik ruhunu yaz evlerine taşımak isteyenler, son günlerde DK Desing’ın Nişantaşı’ndaki mağazasında buluşuyor ve bol ödüllü markaların ilkbahar – yaz koleksiyonlarından aldıkları ilhamla evlerini yeniden yaratıyorlar.