Çeşme Marge Hotel’de keyifli kış daveti

Çeşme’nin yaz eğlencesini kış aylarında da sürdürmeye kararlı olan Marge Hotel, verdiği davetle konuklarına lezzet ve keyif dolu bir haftasonu tatili sundu. İzmir cemiyet hayatının tanınmış simaların katıldığı davette, konuklar ünlü şef Arda Türkmen’in birbirinden nefis yemekleriyle unutulmaz bir lezzet şöleni yaşadılar.

6 Aralık 2014 – Çeşme’nin son gözdesi Marge Hotel, düzenlediği davet ve etkinliklerle yaz günlerinin popüleritesini kış aylarına da yaşatmaya kararlı. Ege’nin romantik yüzünü, eğlenceli kış davetleriyle ısıtan Marge Hotel, haftasonu verdiği bir davetle, İzmir cemiyet hayatının seçkin simalarını, genç ve başarılı şef Arda Türkmen’le buluşturdu.

Televizyondaki yemek programlarıyla herkesin sempatisini kazanan şef Arda Türkmen, Marge Hotel’in haftasonu konuklarına birayla uyumlu yemekler yaptı. Arda Türkmen’in hazırladığı Kuşkonmazlı Risotto’dan Karidese sarılı Dil Balığı Fileto’ya, İsli Biberli Kayın Mantarı Salatası’ndan Balık Dolgulu Patlıcan kubbeleri’ne kadar birbirinden lezzetli ve birayla uyumlu yemekler, Limonlu Meringue Tart ile bir lezzet şölenine dönüştü.

Pazar günü ise Marge Hotel’in konforlu spa’sında yorgunluk atan konuklar, yine Arda Türkmen’in yaptığı nefis hamburgerler ve sandviçlerin sunulduğu, barbekü partisiyle, unutulmaz bir haftasonu yaşadılar.

Marge Hotel’in ortaklarından Yiğit Ünal’ın verdiği bildiğe göre; yılbaşına iddalı bir dj partisi ile hazırlanan Marge’nin haftasonu etkinlikleri ve sürpriz partileri kış ayları boyunca devam etti.